Беба е најзгодната фудбалска портпаролка

Фудбалот одамна веќе не е машки спорт.Околу него се вртат згодни жени, што поради фудбалерите што поради парите.Една од нив е и Сања Беба Кружевиќ, портпарол на српскиот фудбалски клуб Војводина.

Беба е една од најзгодите девојки во Нови Сад и фудбалот е нејзина страст. И се исполни желбата да биде заштитно лице на клубот за кој навива од мала.

Таа обожува да објавува провокативни фотографии на Инстаграм а коменарите се дека навивачите за неа ќе доаѓаат во поголем број на трибините.Има и зошто, зарем не?

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.