Без вода делови од општина Гази Баба

105

Без вода денеска од 08:50 часот ќе бидат корисниците од улицата „Вера Радосавлевиќ“, „Кванташки пазар“, дел од „Перо Наков“ и „Зендел Џемаил“ во Општина Гази Баба.

Од ЈП „Водовод и канализација“ информираат дека причината за прекинот е уличниот дефект на улицата „Вера Радосавлевиќ“ 4 бр,20.
Водоснабдувањето ќе е прекинато до завршување со активностите.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.