Без вода денеска корисниците на улицата Никола Русински

31

Жителите на улицата Никола Русински денеска од 4,20 часот се без вода за пиење.

Прекинот е поради дефект на водоводна мрежа профил Ф-150 милиметри на улицата Никола Русински.

 

 

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.