Black friday во „Скин солушн“ и „Алтер его“

44

Големи попусти во специјалистичката ординација по дерматовенерологија и естетска медицина „Скин Солушн“ и Центарот за естетика „Алтер его“ кои опфаќаат и мезотерапија за подмладување на кожата на лицето, Дермален филер, Gold Elite дерма ролер на очи и на лице и други услуги за беспрекорна кожа.

Ова е комплетната понуда која не треба да ја пропуштите:

СКИН СОЛУШН:

Микродермоабразија+пареа+капсула за лице од 2000 ден. на 500 ден.
Аха пилинг на лице од 2500 ден. на 500 ден.
Gold Elite дерма ролер на лице од 3000 ден. на 900 ден.
Мезотерапија на лице од 3000 ден. на 900. ден.
Gold Elite дерма ролер на очи од 2000 ден. на 400 ден.
TCA хемиски пилинг со лупење од 5000 ден. на 1500 ден.
Дермален филер од 250еу на 150еу.
Мезоконци од 18еу на 9еу.
Хемиски пилинг без лупење со гликолна, манделична киселина од 2500 ден. на 900 ден.

Понудата важи за сопствениците на Privilege картиците, а количините се ограничени.
02/6134-111,078-261-996

АЛТЕР ЕГО:

OXY третман на лице од 1500 ден на 500 ден.
Ласерска рејувенација од 2500 ден на 750 ден.
Ласерски третман на акни од 2500 ден на 750 ден.
СПА третман на лице со масажа на лице,врат и деколте од 1200 ден на 400 ден.
Кристалотерапија на лице,врат и деколте од 1500 ден на 500 ден.
Мезопорација на очна регија од 1200 ден на 400 ден.
Мезопорација на лице од 3000 ден на 700 ден.

Понудата важи за сопствениците на Privilege картиците.
 02/6154-111, 078-261-997

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.