Боки 13 должи 10.000 евра за извршена операција во приватна болница

207

Неформалниот сопственик на 1Тв, Бојан Јовановски на 6 ноември треба да се појави на суд за долг од 10.313 евра кон евра приватна болница.

Станува збор за извршена здравствена интервенција која чинела 634.251 денар кој популарниот Боки 13 не ја платил, дознава порталот А1.Он.

 

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.