Боки 13 ѝ го подарил мебелот на Јанева што никогаш не го платил

403

Мебелот што со полициска асистенција денеска беше изнесен од домот на Катица Јанева во населбата Козле – фотелји, софа, маса и друга покуќнина – бил подарок од Бојан Јовановски – Боки 13, дознава „Дојче веле“.

Но, мебелот никогаш не бил платен во салонот од каде што бил набавен.

Имено лице од 1ТВ донело одредена сума во евра како гаранција дека мебелот наскоро ќе биде платен, а по плаќањето гаранцијата во евра да им биде вратена. Но, тоа не се случило

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.