Боки 13 во танга се сонча во соседството

Популарниот контроверзен водител Бојан Јовановски најпознат како Боки 13 моментално одмор во соседството.

Но, не би бил Боки доколку не испровоцира на некој начин. Овојпат на својот Фејсбук профил објави фотографија на која во прв план го истакна задникот и покажа дека се сонча во танга.