Бомбите за Заев ги запалија социјалните мрежи

787

По објавта на новата бомба за лидерот на СДСМ Зоран Заев социјалните мрежи се запалија. Има најразлични коментари, а во прв план се за оние од „Шарената револуција“.

Меѓу нив е и коменатрот на поранешниот предводник на „шарените“ Павле Богоевски, кој беше и пратеник.

„Не се чувствувам из“ебан, друштво“, коментира Богоевски.

Кај некои од нив изразувањето е несоодветно, затоа ви се извинуваме, но и гневот е голем.

 

 

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.