Брачен пар претепан во кафеана во Кисела Вода

428

Брачен пар вчера во 00.33 часот во полициската станица Кисела Вода пријавиле дека биле претепани.

Д.С.Д.(33) од Скопје пријавила дека околу 00.30 часот во угостителски објект на бул.„Борис Трајковски” таа и нејзиниот сопруг Б.Д.(32) од Скопје биле физички нападнати од неколку лица. Се работи на расчистување на случајот.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.