Брачен пар претепан во кафеана во Кисела Вода

Брачен пар вчера во 00.33 часот во полициската станица Кисела Вода пријавиле дека биле претепани.

Д.С.Д.(33) од Скопје пријавила дека околу 00.30 часот во угостителски објект на бул.„Борис Трајковски” таа и нејзиниот сопруг Б.Д.(32) од Скопје биле физички нападнати од неколку лица. Се работи на расчистување на случајот.