Магазин

Братот на позната актерка е пронајден мртов

Братот на позната актерка е пронајден мртов

Откако пред неколку дена објави дека нејзиниот брат исчезнал, славната актерка се соочи со стравична информација. Ким Катрал остана без брат и.

Ѕвездата на серијата „Сексот и градот“, на својот Твитер налог пред неколку дена објави за неговото исчезнување и замоли за помош, а Крис сега е пронајден мртов.

-Со голема тага, морам да ја објавам веста за неочекуваната смрт на мојот брат Крис Катрал – напишала 61 годишната актерка и замолила за приватност.