Централен комитет на ВМРО-ДПМНЕ вечерва во Прилеп

Вечерва во 19:00 часот, во хотел „Кристал палас“- Прилеп, ќе се одржи Централен комитет на ВМРО-ДПМНЕ.

По завршување на Централниот комитет, во 20:00 часот, ќе биде дадена изјава за медиуми.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.