Чаирска „романтика“: Си го нашол голфот на трупчиња! (ФОТО)

746

Ноќеска во скопската населба Чаир, кај маркетот „Метро“ непознати сторители ги извадиле тркалата од паркирано возило и си заминале.

Сопственикот откако го нашол возилото подигнато на цигли случајот го пријавил во полиција.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.