Чауш со недолични навреди кон граѓаните кои протестираат против платформата

75

Блискиот соработник на претседателот на СДСМ Зоран Заев, Захир Бекири- Чауш преку својот профил на Фејсбук упати навреди кон граѓаните кои протестираат против Тиранската платформа.

цасус

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.