Дајана како Шерон Стоун во „Основен инстинкт – водителката покажа повеќе од што требаше

104

Атрактивната и мошне сексапилнa водителка на ТВ „Пинк“ Дајана Пауновиќ е една од најпривлечните и најзгодните водителки, која ТВ гледачите, особено оние од машката популација, повторно ги остави без здив.

Овојпат таа беше гостинка во ТВ емисија, па во текот на шоуто се појави шега меѓу Дајана и нејзиниот колега дека таа не може толку лесно да ја крене ногата и да ги покаже чорапите, како што тоа може да го направи тој.

Дајана реши да го прифати предизвикот, но додека покажуваше дека и таа умее тоа да го прави тоа, покажа повеќе од што е потребно.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.