Дел од Нерези утре без струја

90

Како што информира Регионалниот центар за управување со кризи на град Скопје, прекините се поради инвестиции во електросистемот.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.