Дел од општина Карпош утре без вода

Од ЈП Водовод и Канализација известуваат дека на ден 09.11.2022 година (среда) поради дефект во шахта на ул. Варшавска бр.7, во периодот од 10:00 до 12:00 часот без вода ќе останат корисниците од ул. Варшавска бр.5, 7 и 9.

Оваа улица се наоша во општина Карпош.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.