Делови од Центар утре без струја

49

Од ЕВН Македонија АД известуваат дека на ден 25.10.2021 година ( понеделник ), без електрична енергија ќе останат:

• во периодот од 08:30 до 12:00 часот, корисниците на дел од ул. Партениј Зографски од број 62 до број 68, дел од ул. Ацо Караманов 11а, 33а, 35а, 35 б, дел од ул. Партениј Зографски од број 85 до број 91 ( општина Центар);

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.