Деми Роуз позираше во креација која едвај и ги задржа градите

71

Деми Роуз продолжува со објавување на провокативни и предизвикувачки фотографии на социјалните мрежи.

Манекенката која се прославила во светот благодарение на бујните облини, во изолација времето го поминува со објави на социјалните мрежи, како за себе така и за своите 13,7 милиони следбеници на профилот на Инстаграм

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.