Дете нападнато во училиште во Центар

На 31.05.2022 во 17:00 часот во Полициската станица Центар, А.Р.(43) од Скопје пријавила дека во основно училиште каде што посетувал настава, нејзиниот малолетен син бил физички нападнат од друг малолетник.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.