Девојка се фрлила од 5-ти кат од зграда во Аеродром

Девојка скокнала од петти кат во Аеродром.

Доцна попладнево дошло до обид за самоубиство во скопската населба Аеродром, дознава „Локално“. Т.С. родена 1991 година се фрлила од 5-ти кат од зграда на булевар „Авној“. Девојката е во болница со тешки телесни повреди.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.