Девојката на Брет Пит Никол Потуралски е во брак и има син

345

Според пишувањето на странските медиуми, Никол Потуралски е веќе омажена, а таа влегла во романса со Бред Пит, кој е скоро 30 години постар од неа.

Наводно, Бред ја запознал својата девојка во ресторанот што го водел нејзиниот сегашен сопруг Роланд.

-Актерот доаѓа во тој ресторан со години, а со Роланд се познава веќе подолго време. Никол му го даде својот телефонски број веднаш штом се сретнаа и тука започнаа искрите меѓу нив, изјави пријател на моделот.

Никол и Роланд го имаат синот Емил (7), а Роланд не сакаше да ги коментира односите меѓу неговата сопруга и актерот.

-Не го интересираат негативности или љубомора. Тие се уште се во брак, а таа врска може да се опише како отворен брак, вели пријател на Никол Потуралски.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.