Диџеј Ицко ја загуби битката со коронавирусот

135

Како што пишуваат одредени медиуми, Меловски (48) подолго време бил хоспитализиран, но за жал, не успеа да ја добие битката со коронавирусот.

Неговите колеги, пријатели и соработници уште рано утрово започнаа да споделуваат фотографии со познатиот диџеј, преку кои жалат за прерано згаснатиот живот.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.