ДИК ја презакажа седницата за во 19:30 часот

36

ДИК ја презакажа прес-конференцијата, која требаше да се одржи во 18:15 часот.

Поради финални контроли на податоците седницата се презакажува и истата ќе започне во 19:30 часот.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.