Димовски утре во посета на откупните пунктови за тутун

44

Министерот за земјоделство, шумарство и водостопанство  Љупчо Димовски утре ќе го посети Прилеп.

Димовски, како што најавуваат од МЗШВ,  ќе посети повеќе откупни пунктови за тутун.

Skin Delight

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.