Дневен хороскоп (12.03.2014)

36

Овен

Ќе имате средба за која нема да сакате да разговарате со партнерот. Не забележавте некој поголем успех, но очекувајте нештата да се променат. Здравјето ви е добро.

Бик

Љубовната комуникација со партнерот ќе биде подобра. Една личност ќе ја прифати вашата соработка. Финансиите ви се подобри. Немате проблеми со здравјето.

Близнаци

Чувството за вина полека поминува. Не се оптоварувајте без потреба. Денеска ќе бидете побзи во работата и во учењето. Здравјето ќе ви биде подобро.

Рак

Во љубовта е помирно од вчера. Амбициите ви се поголеми и немате намера да потклекнете пред пречките. Здравјето ви е одлично.

Лав

Лошо ги поднесувате критиките од партнерот. Се наоѓате во фаза на напредок и не се сомневате од добриот исход. Здравјето ви е добро.

Девица

Немате проблеми во комуникацијата со партнерот. Денеска на работа ќе поминете мирен и пријатен ден. Здравјето ви е добро.

Вага

Не сте објективни и поради мали ситници правите проблем. Ве очекуваат поволни денови. Ќе бидете добри во се’. Немате посебни проблеми со здравјето.

Скорпија

Ќе запознаете една интересна личност. Би било добро да преспиете во следните денови. Само главата горе. Здравјето ви е добро.

Стрелец

Само партнерот може да ве извлече од куќата и да ве анимира. Секој проблем го решавате многу брзо. Занимавајте се со спорт и променете ја исхраната.

Јарец

Во љубовта е помирно од вчера. Незадоволството на работа ќе биде минливо. Финансиите ви се променливи. Здравјето ви е добро.

Водолија

Партнерот е чувствителен, внимавајте што зборувате. Го одбравте потешкиот шат, па нека не ви биде чудно доколку успехот е половичен. Здравјето ви се подобри.

Риби

Една личност е посебно внимателна кон вас. Ве очекуваат многу трошоци. Не реагирајте на лажните совети. Можни се проблеми со градите, но не е ништо страшно.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.