Драган Бјелогрлиќ тепал a Зоне Замфирова викала „јас би го убила“

730

Излегуваат нови детал од насилничкото однесување на актерот и продуцентот Драган Бјелогрлиќ. Toј го претепа режисерот Гага Антонијевиќ а во друштво на Бјелогрлиќ била и актерката Катарина Радивојевиќ.

Како што раскажувале очевидци популарната Зоне го оправдувала однесувањето на нејзниот пријател и само довикнала.

-Јас би го убила-рекла актерката.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.