10 C
Skopje
вторник, јули 14, 2020

Дуа Липа во минијатурно бикини ги покажа маните на своето тело

1330

Мегапопуларната пејачка Дуа Липа без проблем во минијатурно бикини ги покажа маните на своето тело.

Липа новата 2020 година ја дочекала во сончевиот Мајами во друштво на своето момче Анвар Хадид, братот на сестрите манекенки Бела и Џиџи.

Атрактивната Дуа на плажа се соблекла во минијатурно бикини со принт леопард и го покажала целулитот на задникот.

Липа пред дочекот на Новата 2020 година на социјалните мрежи објавила дека ужива во Мајами каде се сонча и ги полни батериите за настапите во 2020 година.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.