Две лица физички нападнале малолетничка на Бит Пазар

Во Полициската станица Бит Пазар, вчера во 14.00 часот, И.И.(28) од Скопје пријавила дека во 12.20 часот на подрачје на Бит Пазар нејзината малолетна ќерка била физички нападната од две лица.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.