Двојно убиство во Челопек

Најмалку две лица се убиени попладнево во тетовски Челопек. Според информации на ТВ21, трето лице е повредено и итно префрлено во тетовската болница.

Според жителите, сторителот како и жртвите се роднини, објави ТВ21.