Една од најпосакуваните жени на Светот објави видео кое мажите со задовлство ќе го гледаат по неколку пати

Манекенката Изабел Гулар воодушеви многу обожаватели со видео во костим за капење

Ако некој знае како да привлече внимание, тоа е дефинитивно Изабел Гулар. Имено, бразилската манекенка и една од најпосакуваните жени на Светот објави видео на Instagram каде е во минијатурен костим за капење на плажа.

Нејзината линија дојде до израз, а обожавателите се натпреваруваа за да ѝ дадат поголем комплимент.

„Пребава“, беше еден од коментарите,

Нема сомнение дека многу мажи ќе го гледаат ова видео одново и одново.

Погледнете и самите:

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.