13 C
Skopje
среда, октомври 21, 2020

Џеj Ло со нов имиџ, фановите воодушевени(ФОТО)

457

Стилистот Крис Аплтон на својот Инстаграм профил сподели фотографија на која Џенифер Лопез позира со нова фризура.

Имено, познатата пејачка се одлучила за шишки, и повторно ставила долги екстензии.

Фотографијата веднаш собра скоро 50.000 лајкови, а фановите напишаа бројни комплименти.

„Одлично изгледате со шишките“, „Вие навистина не стареете“, „Убава како и секогаш“, „Ми се допаѓа овој изглед“, „Вака изгледате уште помлада“, напишаа тие.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.