Еве каде ќе нема струја во понеделник и вторник

123

Во понеделник без електрична енергија ќе останат корисниците од општина Студеничани и општина Сарај.

– во периодот од 08.30 до 15.00 часот, без струја ќе бидат дел од корисниците од село Љубош, а  во периодот од 09.00 до 15.30 часот, дел од корисниците од улица 1 во село Кондово.

Во вторник  во периодот од 09.00 до 15.00 часот,без струја ќе бидат дел од корисниците од село Долно Свиларе према џамијата во општина Сарај.

 

 

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.