(ФОТО +18) Плејбој обајави уште една „жешка“ фотографија со Памела Андерсон – носи само штикли

317

Службениот профил на „Плејбој“ на социјалната мрежа Инстаграм е вистински рај за очите за сите осум милиони луѓе кои го следат.

Екипата од најпознатиот машки магазин во светот секојдневно објавува стари фотки и голи убавици, па таму можат да се видат некои од најубавите голи жени од 60-те па се до денес.

Најмногу внимение, секако, привлекуваат најпознатите „Плејбој зајачици“, а вистинско бунило настанува кога ќе се појави гола фотка од Памела Андерсон.

Екипата од „Плејбој“ синоќа објави нејзина фотографија од едиторијалот во 2016 година. На сликата таа е целосно гола во секси штикли, држи луле и има свилена наметка, а притоа заводливо гледа во камерата. Освен штиклите, на себе нема ништо друго.

Големо внимание неодамна предизвика и нејзината најпопуларна слика од „Плејбој“, онаа од 2001 година кога позираше со розевиот пиштол.

 

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.