26.8 C
Skopje
петок, јули 30, 2021

(ФОТО) Адријана Лима позира топлес и измамува воздишки кај мажи и жени

161

Бразилската манекенка Адријана Лима (40) ги изненади обожавателите на социјалните мрежи со нова разголена фотографија, со која направи хаос.

Адријана позирала во гардеробер, каде што на себе носела само гаќички, додека голите гради ги покрила со рацете.

Таа самоуверено застанала пред фотообјективот со голи гради и уште еднаш покажала зошто важи за една од најатрактивните манекенки на светот.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.