ФОТО: Бебиња во улога на јунаци од цртаните

Бебињата се неизмрена радост за родителите, но понекогаш тие можат да бидат и жива играчка со која се создаваат одлични спомени. Брачна двојка од Шпанија направија неверојатна фотосесија на своите деветмесечни близнаци. Со помош на фотошоп своите сакани дечиња ги направија познати јунаци во цртаните на Дизни.

Погледнете ги Матеа и Макарена во улога на Ариел, Мулан, Снежана и многу други, и секако, фотоапаратите во рака и создадете ваши мали ремек дела.

beba fotografija

fotke beba

fotografije beba

slika bebe

slikanje beba

fotografije beba

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.