ФОТО: Бразилка победи со македонска еротика

Дизајнерот Ненад Секирарски ги облече кандидатките на изборот “Број еден модел на светот” во Берлин, пишува Вест.

Колекцијата вечерни фустани на Ненад Секирарски, презентирана од 15 убавици на изборот “Број еден модел на светот”, пред берлинската публика ги донесе креативноста, оригиналноста, еротичноста и енергијата на македонскиот Валентино.

Целиот текст е објавен во печатеното и електронското издание на Вест.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.