(ФОТО) Елена Ристевска стана „плавуша“

632

Поп-пејачката Елена Ристеска го смени имиџот.

Имено македонската пејачка ја обои својата коса и сега е плавуша.

Елена објави неколку фотографии, а пофалки коментари само се редеа.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.