(ФОТО) Елена Велевска го покажа бујното деколте

402

Пејачката Елена Велевска која со години важи за секс-симбол во нашата земја, со своите обожаватели на Инстаграм сподели секси фотка.

Taа веќе неколку дена го снима спотот за една од нејзините најубави песни во кариерата, „Говорот на телото“ која Велевска ја испеа уште во 2003 година.

Во очекување на видео спотот сладете се со нејзината најнова фотографија од фотосесијата со Дарио Јанковиќ.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.