(ФОТО) Џенифер Анистон позираше на плажа без грам шминка

Популарната актерка Џенифер Анистон објави фотографии од летен одмор.

Имено, таа позирала на плажа, без шминка на неа, истакнувајќи ја својата фигура во костим за капење.

На објавените фотографии, Џенифер добила само комплименти.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jennifer Aniston (@jenniferaniston)

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.