(ФОТО) Џенифер Лопез позираше во бикини – 3 милиони лајкови за 12 часа

Пејачката и актерка Џенифер Лопез позираше во бикини и го „запали“ Инстаграм.

https://www.instagram.com/p/CFVfdLzJ81E/?utm_source=ig_embed

URL

Латино ѕвездата го покажа совршено вајаното тело и за 12 часа собра 3 милиони лајкови.

Нејзината одлична физичка форма не е изненадување – Џеј Ло често споделува фотографии и видеа како напорно тренира, танцува и здраво се храни за да биде во топ форма.

https://www.instagram.com/p/B32qx6-pN15/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/B5vDeXAJ34C/?utm_source=ig_embed

Нејзините фанови не го криеја одушевувањето и имаа само пофални зборови за тоа како изгледа латино убавицата која летово наполни 51 годинa.