ФОТО: Гореа трафики во скопски Бутел

82

Еден час по полноќ биле запалени трафиките спроти старата Општина во скопската населба Бутел.

pozar1

Се уште не е познато кои се причините за пожарот и дали истиот бил подметнат.

ФОТО: Пресс24

 

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.