ФОТО I Боки 13 и по излегувањето од затвор живее на висока нога

Српските медиуми не престануваат да се интересираат за македонскиот шоумен и затвореник Боки 13 откако излезе од затвор поради компликациите со здравјето.

Српски „Телеграф“ пишува дека тој е многу активен по излегувањето од затвор и дека направил неколку промени на себе.

Тој позирајќи во автомобилот во раката држеше електронска цигара, а во скутот имаше чанта од бендот „Хермес“ која важи за една од најскапите чанти на светот.

Некогашниот водител и шоумен е опериран на 14 јануари и тоа пет пати, а неодамна се огласи и откри како се чувствува.

-Убаво ми е, но не е време да кажам се што имам, вели Боки.

Исто така за српските медиуми се огласи и неговата мајка која вели дека било многу тежот период за неа како мајка.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.