3.8 C
Skopje
среда, декември 6, 2023

(ФОТО) Иџе со емотивeн статус покажа кој е заслужен за неговиот успех

Македонскиот автомобилист Игор Иџе Стефановски кажа кој е заслужен за неговиот успех и тоа е денес.

Двократниот европски шампион со кого Македонија се гордее на Фејсбук објави фотографија со неговата мајка.

-Жената која ме направи ова што сум денес! Среќен роденден Maјко моја, напиша Иџе на Фејсбук.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.