ФОТО I Николина Пишек топлес на плажа

Атрактивната Николина Пишек деновиве ужива во сонцето и морето, а своите следбеници редовно ги почестува со провокативни изданија.

 Шармантната водителка овој пат отиде чекор понатаму, позирајќи без костим за капење, а никој не остана рамнодушен на топлес фотографиите, бидејќи изгледа како да има дваесетина години.

Таа позираше на плажа и стави до знаење дека не носи горен дел на бикини, што наиде на лавина од коментари на Инстаграм.

Набрзо следеа предизвикувачки фотографии од базен, а се забележува дека Николина летувала во Грција, ги посетила Родос и Миконос, а сега ужива во Задар.