ФОТО: Играчка за анално задоволство со ликот на Путин

Урнебесен изум за да се исмее конзерватиниот руски претседател Владимр Путин и неговата анти-геј политика.

Графичкиот дизајнер и самопрогласен политички критичар, Фернардо Соса, пронајде начин како рускиот претседател Владимир Путин да го „смести таму каде што му е местото“. Неговото дело е мини статуа на Путин во облик на секс играчка позната како „but plug“ која служи за пружање анално задоволство.

Играчката со вулграна импликација е направена за директно да се исмее анти-геј политиката на Путин.

„Сакав да го исмејам господинот Путин и планирав да направам „вуду“ кукличка, па луѓето со неа да прават што сакаат во приватноста на својот дом. Но, како подобро за го исмеете господинот Путин и неговиот имиџ на борач со голи гради со мечки? Па, напревете го во облик на чепче за анус“, рекол тој на „Индипендент“.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.