3 C
Skopje
среда, април 21, 2021

(ФOTO) Ирина Шајк во проѕирна креација која го оцртува совршеното тело

601

Несекојдневна креација која со ширки и тесни ленти ги прекрива интимните делови на манекенката.

Широките и тесните ленти и ги прекриваат интимните делови, а манекенката градите ги прекрива со рацете.

Таа на лицето носи и заштитна маска.

Фотографиите кои настанале при подготовка за виртуелна модната ревија, собраа преку половина милион лајкови и илјадници коментари.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.