(ФОТО) Кајли Џенер претера – ги испалши фановите со новата фризура

74

Кајли Џенер не престанува да ги изненадува фановите со промените на фризурата.

За Кајли ништо не е непознато, ниту бојата, ниту должината, ниту обликот.

Имаше и кратки фризури по кои е позната нејзината мајка, но и неонски зелен боб.

Младата милијардерка може да си приушти да ги менува фризурите.

На најновите фотографии кои ги објави на Инстаграм има плетенка подолга барем еден метар од неа.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.