ФОТО: Ким идеална во танга бикини

Ким Кардашијан ја започна неделата со уште еден разголен изглед.

Згодната 35-годишна ѕвезда се стегна во златен танга костим за капење и ги истакна градите додека уживаше под сонцето во Мајами.

kiim9

11

kiim9

kim1

kim2

kim3

kim4

kim5

kim6

kim7