ФОТО: Која е среќничката што Енрике ја бакна на сцена

90

Латино заводникот Енрике Иглесиас на своите обожавателки им покажува кога е добро расположен. Некои од нив ги вади на сцена и ги бакнува в уста, по што тие остануваат шокирани и блажени.

Се возбудувам кога сум на сцена. Не го правам тоа така често, само кога сум навистина добро расположен, изјави Иглесијас.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.