ФОТО: Линдзи Лохан на плажа со бела долна облека

120

Линдзи Лохан уште еднаш докажа дека ги крши сите можни правила. Таа вчера беше забележана од папараците како се бања во морето и тоа само во бела долна облека.

lindzi-2       lindzi-3

Очигледно популарната Лохан, која во моментов е на одмор во Миконос, Грција заборавила да понесе костим за капење.

Иако не носеше вообичаена облека за на плажа, Линдзи не дозволи тоа да ја спречи да се забавува и да си помине колку е можно поубаво на плажа.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.